O NAS

Nasza historia

Firma Zielona Posesja została założona w 2022 roku przez Architekta Krajobrazu - Anitę Mydłowską. Firma zajmuje się projektowaniem ogrodów oraz konsultacjami w zakresie zieleni. Od 2023 roku usługi poszerzyły się o projekty wnętrz i zielone obrazy.
Jakość i niezawodność

Posiadamy duże doświadczenie w projektowaniu ogrodów i pielęgnacji terenów zielonych. Szczególną uwagę przywiązujemy do indywidualnych potrzeb klienta, co sprawia, że ​​nasze projekty są w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.
Słowa prosto z serca - misja firmy

Naszym celem jest wykorzystanie przestrzeni wokół domu, aby uzyskać ciekawy efekt kompozycji przy uwzględnieniu gustu właściciela, sposobu użytkowania, warunków ogrodowych i polowych oraz innych czynników.
Lubimy naszą pracę, a efekt końcowy daje wiele satysfakcji nie tylko właścicielom ogrodu, ale również jego twórcom. Oczywiście znacznie zwiększy to również wartość nieruchomości. Zieloną Posesję tworzy zespół wykwalifikowanych architektów z doświadczeniem. Cechuje ich profesjonalizm, znajomość sztuki ogrodniczej, rzetelność i pasja do zawodu.
Specjaliści firmy Zielona Posesja zawsze służą pomocą i fachowym doradztwem.

Część naszej pracy

Sprawimy, że Twój ogród stanie się wyjątkowym środowiskiem wartym Twojego czasu. Jako projektanci kładziemy duży nacisk na funkcjonalność i niepowtarzalność ogrodu, dostosowując projekt do oczekiwań klientów. Ogród ma być miejscem, które stwarza możliwość relaksu i wypoczynku w kontakcie z naturą.

„Możemy myśleć, że pielęgnujemy nasz ogród,
ale oczywiście to nasz ogród tak naprawdę pielęgnuje nas” Jenny Uglow

Cześć!


Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę, mam również nadzieję, że będzie dane nam się spotkać podczas tworzenia Twojej zielonej posesji. Jestem osobą, która lubi myśleć o każdym ogrodzie jako o miejscu, w którym można odpocząć, wyciszyć się, zrelaksować, pobawić i zebrać myśli. Każdy ogród jest wyjątkowy dla osoby, która go posiada i dlatego dołożę wszelkich starań, aby stworzyć dla Ciebie wymarzoną posesję.

Ukończyłam edukację oraz wiele kursów i szkoleń, aby być jak najlepiej  przygotowaną do wykonywanego zawodu. Moja pasja do pracy zaczęła się od zamiłowania brata do ogrodnictwa, z którym mam przyjemność pracować,  on zaszczepił we mnie miłość i przywiązanie do przyrody.

Kiedy tworzę indywidualny ogród skupiam się na oczekiwaniach klientów, słucham ich pomysłów na temat wyglądu ogrodu i chcę służyć im moimi najlepszymi radami oraz wskazówkami, ponieważ praca w partnerstwie z klientami jest dla mnie tak samo ważna, jak zapewnienie najwyższej jakości mojej pracy i stworzenie zapierającego dech w piersiach efektu końcowego.

Przez lata zdobyłam cenne doświadczenie w przekształcaniu każdego ogrodu w ogród marzeń klienta, zawsze słuchając i dając z siebie 100% spełnienia ich oczekiwań.

mgr inż. arch. kraj. Anita Mydłowska

Wykształcenie:
- Technikum budowlane nr 1 w Zielonej Górze; kierunek: Architektura Krajobrazu, 
- Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu; kierunek: Architektura Krajobrazu. 

Więcej
- kurs brukarstwa 
- szkolenie "Zielona Przyszłość -  Architektura Krajobrazu" 
- szkolenie "Architektura Przyszłości" 
- szkolenie "Let’s get brighter. Światło w nowoczesnym projekcie" 
- szkolenie “Zakres bezpiecznego i odpowiedzialnego stosowania środków ochrony roślin” 
- szkolenie "Dachy płaskie elementem zrównoważonego rozwoju" 
- szkolenie "Jeden dom- wiele możliwości." 
- szkolenie "Architektura Przestrzeni Miejskiej" 
- szkolenie "Zielone Dachy" 
- projektowanie wnętrz
- szkolenie "Nowości w Architekturze 2024"

Ponad 500 wykonanych projektów!

  • Duże doświadczenie
  • 110 % zaangażowania
  • Współpraca ze znanymi projektantami w Polsce
  • Wykonywanie projektów dla największych sieci sklepów budowlanych w Polsce

WSPÓŁPRACA

OPINIE KLIENTÓW

"Przede wszystkim indywidualne podejście do klienta. Nie miałem żadnych problemów z kontaktem, wszystko przebiegło w oparciu o zdalne spotkania. Polecam serdecznie."


  – Kaziemierz
"Jestem bardzo szczęśliwa, że trafiłam na Panią Anitę. Jej pełen profesjonalizm dało się zauważać na każdym kroku współpracy. Komunikacja, porady, przedstawione propozycje, wizualizacje, dokumentacja techniczna - wszystko na najwyższym poziomie! Bardzo konkretna, znająca się na tym co robi, a przy tym przesympatyczna.

Z całego serca polecam oddać swój ogród w ręce Pani Anity."
  – Marta
"Chcielibyśmy razem z mężem podziękować Pani za współpracę i za super projekt naszego ogrodu. Wizualizacja robi wrażenie i już nie możemy się doczekać kiedy taki efekt będzie u nas :)"

  – Anna
Szukaj