KONTAKTNumer telefonu 798 420 215
E-mail: zposesja@gmail.com

Godziny pracy biura: 10:00 - 17:00

Lokalizacje:
Lubuskie - Zielona Góra
Zachodniopomorskie - Szczecin
Warmińsko-mazurskie - Giżycko
Mazowieckie - Warszawa
Online - cała Polska z możliwością dojazdu na inwentaryzację

Formularze do wyceny:

OGRÓD         WNĘTRZA

Skontaktuj się z nami

NAJCZĘSTSZE PYTANIA I ODPOWIEDZI:

Cena projektu zależy głównie od wielkości posesji/balkonu/tarasu. Ceny zaczynają się od 500 zł. Jeśli chcesz dowiedzieć się o koszcie wykonania projektu dla Twojej posesji skontaktuj się z nami.
Nie. Płatność za projekt następuje w 2 ratach.
- dwie koncepcje projektowe (1 do wyboru)
- inwenatryzację terenu
- projekt techniczny
- plan funkcjonaplno-przestrzenny
- plan nasadzeń
- projekt oświetlenia
- zalecenia pielęgnacyjne
- opis projektu
- kosztorys
- wizualizacje
Tak! Jest to nowość w ofercie, która na pewno sprawi, że dzięki kompleksowym usługom projekowania wnętrze będzie spójne z ogrodem.
Tak! W obecnych czasach każdy z Nas udoskonalił się w komunikacji zdalnej. Dlatego oferujemy również współpracę zdalną nad projektem, poprzez spotkania na GoogleMeet. Dzieki temu projektujemy posesje na terenie całej Polski!
Pierwszym etapem jest określenie podmiotu Naszej współpracy. Zastanawiamy się nad ideą, która będzie Nam towarzyszyć w następnych krokach. Podmiotem może być skarpa, rabata, projekt ogrodu, osiedli lub projekt zieleni we wnętrzach. Dzięki szerokiemu wachlarzowi usług wykonujemy większość projektów, która wiąże się
z zagospodarowaniem terenów zielonych. Jeśli jednak utkwiliście w martwym punkcie i nie do końca wiecie co można zmienić w Waszych ogrodach. Spokojnie - jesteśmy tutaj dla Was. W kroku drugim omówimy warunki płatności, zaliczki oraz końcowe rozliczenie.
Spotykamy się na terenie Państwa działki, balkonu lub tarasu, aby móc stworzyć dokumentację pozwalającą na rozpoczęcie pracy projektowej. Jeśli jesteś z innego miasta/województwa, bądź masz ograniczony czas wolny, spotykamy się na kamerkach GoogleMeet (wysyłamy wcześcniej zaproszenie i instrukcję takiego spotkania). Podczas rozmowy zadajemy szczegółowe pytania i prosimy o podeślenie konkretnych zdjęć obszaru do zagospodarowania. Na podstawie ankiety tworzymy koncepcję projektową.
Szukaj