BLOG

Niebanalna majówka! Oto pomysły!

Niebanalna majówka! Oto pomysły!

Co robić w czasie wolnym?

Majówka to czas odpoczynku i spotkań z przyjaciółmi. Najpopularniejszymi planami są wyjazdy poza miejscowość, w której przebywa się na co dzień lub ogniska ze znajomymi. Przygotowaliśmy dla Ciebie inne atrakcje, aby wyjątkowo spędzić czas z najbliższymi! Oto kilka pomysłów!

1. Zorganizuj piknik na łonie natury. Wybierz malownicze miejsce, np. park, las, nad jeziorem lub rzeką i zaproś przyjaciół lub rodzinę na wspólne grillowanie i spędzenie czasu na świeżym powietrzu.

2. Wyjedź na wycieczkę rowerową. Wybierz malowniczą trasę, która poprowadzi przez piękne okolice i pozwoli Ci na aktywny wypoczynek na łonie natury.

3. Zorganizuj warsztaty kulinarne dla siebie i swoich bliskich. Wybierz przepisy na potrawy, które chcielibyście nauczyć się przygotowywać i spędźcie razem czas przygotowując pyszne dania.

4. Zarezerwuj czas w SPA lub odwiedź basen termalny. Ciesz się relaksującymi zabiegami, basenami z gorącą wodą i saunami, aby odprężyć się i zregenerować siły.

5. Zorganizuj grę miejską dla swojej grupy przyjaciół lub rodziny. Wybierz ciekawe miejsce, np. starą dzielnicę miasta lub park, i przygotuj grę, która pozwoli na odkrycie ukrytych zakątków i ciekawostek.

6. Wybierzcie się na spływ kajakowy! Aktywne spędzenie majówki zakończonej ogniskiem to super pomysł na dni wolne.

7. Tematyczne przyjęcie ogrodowe

Czas majówki, to czas zabawy. Zorganizuj tematyczne przyjęcie. Częstymi propozycjami jest określenie gościom koloru ubrań lub wybranie motywu przebrań. Dodatkowymi atrakcjami będzie muzyka, balony z helem, degustacja przyniesionych nalewek, konkurencje sportowe bądź konkurs picia piwa na czas! Wykażcie się pomysłowością i dajcie znać w komentarzu jakie jeszcze wyjątkowe atrakcje na majówkę przygotowaliście!

Brak komentarzy
Szukaj